Булфото
На път за здравно заведение в линейка снощи е починал 38-годишен мъж, лишен от свобода и изтърпяващ наказанието в затворническото общежитие в село Самораново, община Дупница. Това съобщиха от пресцентъра на полицията в Кюстендил. Инцидентът е станал малко след 22:00 часа, казаха от полицията.
Дежурна полицейска група е извършила оглед на място, не са установени следи от насилие. По случая е образувано досъдебно производство в Районно управление-Дупница, работата продължава под надзора на прокурор от Окръжната прокуратура в Кюстендил.
Мъжът е от Перник, казаха пред БТА от полицията. Предстои да бъде направена аутопсия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ЕК: Нито една от петте държави извън еврозоната не покрива всички условия за приемане на еврото
Дата: 24/06, 14:47
Полицията в Анкара обезвреди терорист от "Ислямска държава"
Дата: 24/06, 14:37
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 14:30
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
Дата: 24/06, 14:29
Тежка катастрофа по пътя Айтос-Карнобат - две жени загинаха след удар в дърво
Дата: 24/06, 14:201 Коментар