Усмиряваха в ареста буйстващи жена и мъж


10/02/2014, 16:38

100 лева глоба отнесе 27-годишна варненка, бесняла в нощен бар в петък. Жената се разгневила започнала да отправя заплахи, да псува и да се заканва със саморазправа. Тя е задържана за срок от 24 часа. Съставен й е акт по Указа за борба с дребното хулиганство, а варненският районен съд я глобил със 100 лева.

Подобна съдба застигна и 52-годишен варненец, който се ядосал, тъй като бил спрян на ул. „Русе“ за полицейска проверка.

Той реагирал остро като започнал да обижда униформените. Той също е  задържан за 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 03:00

Рожден ден празнува Петър Стоянович
Дата: 25/06, 03:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 02:20

На 25 юни отбелязваме международния ден на моряка
Дата: 25/06, 02:00

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 25/06, 01:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия