100 лева глоба отнесе 27-годишна варненка, бесняла в нощен бар в петък. Жената се разгневила започнала да отправя заплахи, да псува и да се заканва със саморазправа. Тя е задържана за срок от 24 часа. Съставен й е акт по Указа за борба с дребното хулиганство, а варненският районен съд я глобил със 100 лева.
Подобна съдба застигна и 52-годишен варненец, който се ядосал, тъй като бил спрян на ул. „Русе“ за полицейска проверка.
Той реагирал остро като започнал да обижда униформените. Той също е задържан за 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 03:00
Рожден ден празнува Петър Стоянович
Дата: 25/06, 03:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 02:20
На 25 юни отбелязваме международния ден на моряка
Дата: 25/06, 02:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 25/06, 01:50