Братя Априлови: Няма детски предавания заради рекламите


Дата: 16/12, 16:00

кадър Нова телевизия 

редактор Веселин Златков

Братята Ники и Влади Априлови гостуваха в „На кафе” по Нова телевизия, за да разкажат за концерта-бенефис на култовото предаване „Като лъвовете”, в който ще участват нови таланти и такива, които са тръгнали от него на времето. Естествено, темата защо сега няма такива предавания и защо българската телевизия сякаш е обърнала гръб на талантливите деца, нямаше как да не бъде водеща в разговора с Криси Патрашкова.

„Детски предавания няма, а има ниша за тях, защото каквито и времена да дойдат, на таланта му трябва сцена, защото одобрението на публиката му дава сила да се развива”, това каза откривателят и възпитател на таланти Ники Априлов.

Брат му Влади Априлов беше доста по-директен за причината да няма продукции за деца по българските телевизии.

„Децата са 4+, те не са маркетингов таргет, никой не прави такива предавания, защото не може да рекламира в тях. И затова децата са в тиктоците, вчера излезе статистика, че децата ни са първи по пушене, а момичетата пушат най-много. Това е лошият пример, а „Като лъвовете беше добрия пример, който сега отсъства от екрана”, заяви Влади Априлов.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Безплатна творческа работилница за кукли тази неделя във Варна
Дата: 02/02, 02:10

Има решение при крампи
Дата: 02/02, 02:00

Ортопедично лечение в чужбина: д-р Дженгиз Чабукоглу в Пловдив и Бургас 6-7.02.26 г.
Дата: 02/02, 02:00

Удавен откриха един от най-големите наркодилъри в Колумбия
Дата: 02/02, 01:53

Фондация Бела за децата на България
Дата: 02/02, 01:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия