кадри Нова нюз
редакттор Веселин Златков
Президентът Румен Радев посрещна БСП-Обединена левица за консултации с думите, че за тях ситуацията е много тежка, защото са в положение на „двойна оставка” - на правителството и на партийното ръководство на социалистите. Той обаче добави, че БСП като столетна партия ще успее да се справи и с това.
По основните теми на консултацията лидерът Атанас Зафиров заяви, че БСП дават положителна оценка за работата на министрите си и подчерта, че социалистите искат да градят, затова са влезли в управляващата коалиция. Той подчерта, че този кабинет не е създал нито един корупционен скандал.
Зафиров и Драгомир Стойнев подчертаха, че е изключително важно да бъде приет редовен бюджет, защото това касае милиони българи. По техни думи в преработения вариант на проектобюджета са предвидени всички социални мерки, за които БСП са настоявали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина пилотът на хеликоптера, разбил се днес в Източна Германия
Дата: 14/08, 22:32
Украйна към Тръмп: Русия може да не превземе Донбас дори през 2027 г.
Дата: 14/08, 22:23
Дугин: Войната със Запада е неизбежна, много вероятно да е ядрена
Дата: 14/08, 22:14
Фронтекс отчете рязък спад на незаконните влизания в ЕС
Дата: 14/08, 22:11
Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 14/08, 22:00