Издирват резач на гуми в София, пострадалите са десетки


18/12/2025, 07:34

кадри Нова телевизия

редактор Веселин Златков

Неизвестен мъж е нарязал гумите на автомобили паркирани в няколко софийски квартала. Пострадалите са десетки, както и последвалите жалби към полицията. Извършителят на хулиганската проява е засечен на видеокамери, като се вижда, че той се разхожда по тъмно, пукайки гумите с макетен нож или друг остър инструмент, разказа в репортаж Нова телевизия

Пострадали споделиха, че първо са мислили, че мотивът е наказание да хора, които са си оставили колите на тротоарите. Това обаче не е така, защото и правилно паркирани автомобили са с нарязани гуми.

Ощетените от действията на неизвестния мъж казаха също, че се е наложило сами да носят кадрите с него на полицията, защото служители не са успели да се справят с камерите на някои места. Хулиганските прояви са в кварталите „Мотописта”, „Стрелбище” и „Гоце Делчев”. Засега няма резултат от издирването.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



3 коли изгоряха в квартал "Тохун" в Поморие
Дата: 14/08, 15:56

Съдът допусна екстрадицията на варненец, обвинен за убийство в Германия
Дата: 14/08, 15:52

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 14/08, 15:50

Допълнителни курсове на автобусите за Деня на Варна
Дата: 14/08, 15:45

Основният спонсор на "Евровизия" се оттегли
Дата: 14/08, 15:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия