Булфото
В Кюстендил при акция на полицията откриха патрони, кокаин и пари в имоти на 37-годишен, който има частен бизнес. Това каза пред БТА говорителят на Областната дирекция (ОД) на МВР в Кюстендил Катя Табачка.
В резултат на специализирана полицейска операция криминалисти от ОД на МВР и РУ Кюстендил са осъществени процесуални действия в имоти, намиращи се в Кюстендил и с. Стенско.
Открити и иззети са 40 незаконно притежавани боеприпаса, три опаковки кокаин, 6455 евро, мобилен телефон и тетрадка, съдържаща имена и отбелязани парични суми. Собственикът на имотите е задържан с полицейска заповед.
Материалите са докладвани на Районна прокуратура – Кюстендил и е образувано е досъдебно производство по случая.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Делян Пеевски: 6 май е празник почитан от всички религии и етноси
Дата: 06/05, 12:541 Коментар
„Ролинг Стоунс” официално обявиха новия си албум
Дата: 06/05, 12:45
Главният секретар на МВР Георги Кандев: Истината е, че храбростта рядко идва с гръм. Тя започва с малък избор
Дата: 06/05, 12:33
Затварят временно ул. „Вълноломна“ на 7 май
Дата: 06/05, 12:23
Джон Малкович получи хърватско гражданство
Дата: 06/05, 12:151 Коментар