Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Изнудваха ме, бяха ми предлагани различни стимули, и съответно ми беше казано, че мои хора ще бъдат арестувани, и аз също. Казаха ми, че ще бъда подложен на атаки, ако не сменя своята принадлежност от тази, която имам в момента в полза на народа, към тази, която искат управляващите досега. Тези четири партии, едната е скрита, но ние ги знаем кои са и четирите.
Това заяви шефът на "Величие" по време на консултациите с Румен Радев.
Поради тази причина не само изборите са проблем, а и следизборния процес. Защото, ако продължи това беззаконие, ние може да кажем на българския народ, че ние не се намираме в демокрация за съжаление. Не се намираме и в социализъм, при който по някакъв начин в основата на съществуването на този строй беше добруването на човека, продължи Ивелин Михайлов.
Ние се намираме в някаква мафиотска диктатура, която не може да издържи в условията на пазарна икономика. Оттам идват проблеми с бюджета, проблеми с всички права на хората, и изборния и следизборния процес правят така, че в момента в това Народно събрание не могат да се извършат управленски функции, които минимално да подобрят живота на хората, допълни по бТВ Михайлов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Историческият парк в Неофит Рилски отбелязва 3 март
Дата: 01/03, 13:29
Авторът на "Мамник" честити Баба Марта с антарктическа мартеница
Дата: 01/03, 13:21
Божилов: България не е и няма да бъде част от военна операция срещу Иран
Дата: 01/03, 13:121 Коментар
Путин за смъртта на иранския аятолах: Цинично нарушаване на нормите на човешкия морал
Дата: 01/03, 13:011 Коментар
Без полети от ОАЕ, Катар, Бахрейн, Кувейт, Иран, Ирак, Израел и Сирия
Дата: 01/03, 12:49