Колаж: Сайт на Черно море
Новите звезди на Черно море Берк Бейхан и Николай Златев ще посрещнат коледните и новогодишните празници в Дания. Там живее семейството на Берк и той вече пристигна в Копенхаген заедно със своята приятелка. Към тях скоро ще се присъедини и Златев.
През изминалата есен Николай игра в 18 от 19-те мача за първенство, и вкара 5 гола, което е личен рекорд за един полусезон. Неговата поливалентност дава няколко опции на Илиан Илиев по двата фланга и като десен халф-бек.
Берк, който е сочен за наследник на Даниел Димов, пък премина през контузии, които нарушиха треноровъчния и игровия му ритъм.
След като Бейхан се възстанови, той се завърна като титуляр в последните четири мача на тима през 2025-а, и загатна, че бързо връща формата си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Автоинструктори: Пътна маркировка и трудно видими знаци объркват (не)опитни шофьори във Варна
Дата: 16/04, 10:04
Българин плати 7 милиона евро за къща в полите на Витоша
Дата: 16/04, 09:58
Планинските спасители на крак заради изгубен човек на Витоша
Дата: 16/04, 09:55
Гръция в готовност за преливане на Марица и Арда
Дата: 16/04, 09:47
"Маркет ЛИНКС": 5-партиен парламент с много ясно изразен лидер
Дата: 16/04, 09:45