Спряха тировете и през "Кулата – Промахон"


Дата: 19/12, 15:00

Булфото

Ограничено е движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона през граничния преход „Кулата – Промахон“, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

Движението е преустановено заради протест на гръцки фермери. 

Стачката започна на 3 декември, като малко след 14:00 часа беше преустановено пропускането на камиони и от двете страни на граничния поход. Тогава в съвместния контактен център за полицейско сътрудничество на Промахон бе получена информация от представител на гръцката полиция за затваряне на пътя в района на граничния преход в посока Гърция. Мярката е с цел да се осигури безопасността на движението във връзка с протестните действия на земеделските производители от Северна Гърция.

Протестите избухнаха заради забавянето на изплащането на земеделските субсидии в резултат на скандала с корупция в гръцката агенция по земеделските плащания ОПЕКЕПЕ, предаде БТА.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Съдът констатира пропуски в заповедта за 24-часовия полицейски арест на Благомир Коцев
Дата: 26/02, 18:49

Юлиян Попов: Хора от групата на Ивайло Калушев идваха в МОСВ и при мен, отказах да подновя меморандума
Дата: 26/02, 18:44

Юрист спечели 1000 евро от „Стани богат“
Дата: 26/02, 18:40

Обезопасяват двор към сграда с учениците от варненското ОУ "Иван Вазов"
Дата: 26/02, 18:35

Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 26/02, 18:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия