Снимка: ОД на МВР - Варна
25-годишен мъж, жител на Варненска област, е третият пътник от лекия автомобил, който е отведен в болницата за преглед. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР във Варна. Той е с фрактура на лумбален прешлен.
Загиналият шофьор на леката кола с полска регистрация е на 44 години, а пътникът на предната седалка - на 35 години. И двамата са от Варна, български граждани.
Шофьорът на микробуса е с фрактура на ключицата.
Припомняме, че други двама души от автомобила загинаха при тежката катастрофа на около 3 км преди Старо Оряхово в посока Варна.
Сигнал за катастрофата е подаден в 14,03 ч.
Все още не е съобщено дали движението по пътя е пуснато. За момента се знае, че трафикът се отклонява от село Старо Оряхово, като водачите трябва да използват обходния маршрут през село Равна гора в посока Бургас.
Екипи на полицията са на място и регулират движението.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 07:40
Едает Ниазиев е новият кмет на варненското село Венелин
Дата: 02/03, 07:38
Войната около Иран се прехвърля в Ливан, Израел удари Бейрут и издаде заповед за евакуация
Дата: 02/03, 07:36
Важно за пътуващите: Мъгла ограничава видимостта в части на страната
Дата: 02/03, 07:30
Великобритания съобщава за "предполагаем удар с дрон" по базата си в Кипър
Дата: 02/03, 07:21