Проблемите с документите бавят връщането на Окоро от Испания


11/02/2014, 16:10

Нигерийското крило с испански паспорт Стенли Окоро все още се намира в Испания. Футболистът на Черно море е там, за да си оправи някои от документите, които са с изтекъл срок. Той трябва да ги поднови, за да може отново да се върне в България и да продължи подготовката си с "моряците". Окоро не отпътува с варненци за лагера в Турция преди две седмици точно поради тази причина.

Оформянето на документите на 21-годишния нигериец, който бе привлечен от Алмерия, ще отнеме още време, така че е сигурно, че той ще пропусне най-малко първия мач на Черно море срещу Пирин.

При условие, че известният в родината си като "малкия Меси" полузащитник не е водил пълноценна подготовка от 26 януари и е играл само в контролата срещу Калиакра, не е трудно да се прогнозира, че може да се появи в игра едва за мача с Любимец на 9 март, пише "Гонг".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес е Летен Никулден
Дата: 09/05, 00:30

Предупреждават за предстоящ „супер Ел Ниньо“
Дата: 09/05, 00:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 00:00

Бившият здравен министър Стефан Константинов: България има прекалено много болници
Дата: 08/05, 23:55

Инвалиди от Русе остават без адекватна грижа
Дата: 08/05, 23:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия