кадър: Спортал
Манчестър Юнайтед спечели с минималното 1:0 в домакинството си на Нюкасъл в истинска класика на “Боксинг дей”.
Единственото попадение бе дело на Патрик Доргу (25’) в средата на първата част, като датският футболист изигра вероятно най-добрия си двубой с екипа на английския тим. Вероятно най-забалежителното в срещата обаче бе подходът на Рубен Аморим, който за първи път реши да излезе в схема с четирима бранители, а не досегашните трима, които му донесоха много критики, допълва Спортал.
Двата тима си поделиха по едно полувреме, като “червените дяволи” се представиха много по-добре през първата част, докато по-голямата част от второто полувреме премина пред наказателното поле на Сене Ламенс.
С този успех Манчестър Юнайтед се изкачи до петото място и се изравни по точки с Челси и Ливърпул. От своя страна Нюкасъл продължава да е на 11-ата позиция.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Еспаньол 0:0 Барселона след първото полувреме
Дата: 03/01, 23:10
Бившият министър на външните работи Милен Керемедчиев: Въоръжените сили на Венецуела все още държат значителна власт
Дата: 03/01, 23:00
Макрон: Мадуро накърни сериозно достойнството на собствения си народ
Дата: 03/01, 22:501 Коментар
Семейството на Томи Лий Джоунс с първо изявление след смъртта на дъщерята на актьора
Дата: 03/01, 22:40
Трагедията в швейцарския ски курорт станала заради звукоизолационна пяна
Дата: 03/01, 22:303 Коментара