Кадър АБВ
Десетки хиляди родни потребители на пощенската услуга АБВ се оплакаха в социалните мрежи днес, че за няколко часа сутринта междуи 8:30 и 10:30 са нямали достъп до електронните си адреси и кутии. Въпреки, че порталът е бил достъпен, при опит за вход в съответния мейл, след дълго зареждане, десктоп потребителите са получавали на екраните си грешка, предаде Марица.бг
Проблеми е имало и с мобилното приложение, което също е отказало да работи, но към момента повечето потребители вече го ползват свободно. Въпреки, това към 11 часа все още има публикации, че отделни клиенти продължават да нямат достъп до електронните си пощи.
Освен АБВ, проблеми са имали и другата голяма родна мейл платформа - mail.bg, като от коментарите е видимо, че трудностите с входа са започнали още късно снощи. От контактния център на АБВ пък са обяснили за потребители, че проблемите с достъпа ще бъдат оправени до обяд.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
21-годишният Веско даде богоявленския кръст и пари на болно момиче
Дата: 09/01, 10:03
Тенденции в уеб дизайна и изработката на сайтове и онлайн магазини през 2026 година
Дата: 09/01, 09:50
Мениджър показа фалшивата банкнота от 200 евро
Дата: 09/01, 09:49
Ортопед: За да не паднем на леда ходете като пингвин
Дата: 09/01, 09:462 Коментара
Силен до ураганен вятър духа във високата част на планините
Дата: 09/01, 09:36