Наставникът на Черно море Георги Иванов беше бесен на своите след загубата с 1:3 от Добруджа. „Не съм доволен и съжалявам, че точно пред нашата публика не показахме играта, която можем. Като цяло бяхме отпуснати, разпокъсани между линиите. Нямахме нужната агресия. А и лошото е, че след като топката бе в нас, не знаехме какво да правим с нея. Отдавам го на умората и на това, че тази седмица завършва подготовката, малко по-тежки бяха тренировките и е нормално да има умора в играчите“, заяви Гонзо. Като цяло специалистът е доволен от зимната подготовка. „Всички мачове, които изиграхме, бяха на ниво. В тренировките и младите, и по-опитните се стараеха. Опитваха се да правят нещата, които искахме. Лошото е, че след този последен мач доста въпросителни има пред мен, от това, което футболистите показаха“, заяви Гонзо .
Специалистът намекна също, че е на път да отпише Стенли Окоро, който още е в Испания: „Правим всичко възможно да уредим документите му, но ако не се получи и не дойде за началото на първенството, по-добре изобщо да не се прибира.“
Условни присъди за бивш шеф на "Градски транспорт" - Варна и шеф на надзорна фирма за опит за измама за над 230 000 лева
Дата: 23/06, 13:25
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 23/06, 13:20
Спартак привлече трети португалец
Дата: 23/06, 13:14
Рекордни горещини: 18 души починаха във Франция
Дата: 23/06, 12:56
Мощно торнадо удари Русия
Дата: 23/06, 12:51