Наставникът на Черно море Георги Иванов беше бесен на своите след загубата с 1:3 от Добруджа. „Не съм доволен и съжалявам, че точно пред нашата публика не показахме играта, която можем. Като цяло бяхме отпуснати, разпокъсани между линиите. Нямахме нужната агресия. А и лошото е, че след като топката бе в нас, не знаехме какво да правим с нея. Отдавам го на умората и на това, че тази седмица завършва подготовката, малко по-тежки бяха тренировките и е нормално да има умора в играчите“, заяви Гонзо. Като цяло специалистът е доволен от зимната подготовка. „Всички мачове, които изиграхме, бяха на ниво. В тренировките и младите, и по-опитните се стараеха. Опитваха се да правят нещата, които искахме. Лошото е, че след този последен мач доста въпросителни има пред мен, от това, което футболистите показаха“, заяви Гонзо .
Специалистът намекна също, че е на път да отпише Стенли Окоро, който още е в Испания: „Правим всичко възможно да уредим документите му, но ако не се получи и не дойде за началото на първенството, по-добре изобщо да не се прибира.“
Стрелба в "Столипиново": Две фамилии влязоха във война
Дата: 23/06, 12:00
Апелативният съд остави в ареста двама от "Калашниците"
Дата: 23/06, 11:58
Хотелиерите: Слуховете за нашата смърт са силно преувеличени
Дата: 23/06, 11:53
Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50
Киър Стармър загуби играта на тронове, на ред е "Краля на Севера"
Дата: 23/06, 11:49