Убиха българка по особено жесток начин в Германия


14/02/2014, 18:37

Убитата Мари. Снимка "Билд"

Българка е била убита по особено жесток начин в немския град Хале, съобщи немският "Билд", цитирани от "24 часа".  Мъртвата жена била без документи за самоличност. Наложило да й се направи ДНК тест, за да се установи коя е.

Мъртвата е 29-годишна и се казва Мари, установила полицията, твърди вестникът.

Германските власти предприели всички възможни мерки, за да информират роднините й в България. Жената пристигнала в Германия, за да следва бизнес.

Екип от 30 разследващи проучва следите и разпитва колеги и приятели на убитата. Полицията допуска варианта сексуално престъпление.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



От Румъния до полигон „Ново село“ и обратно ще се придвижват чуждестранни военнослужещи за учение
Дата: 27/06, 07:33

Ново земетресение разтърси Венецуела
Дата: 27/06, 07:26

Иран обеща "бърз и решителен" отговор на новите американски удари
Дата: 27/06, 07:21

САЩ удариха Иран
Дата: 27/06, 07:14

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 07:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия