снимка: I see you KAT Смолян
Тежка техника разчиства свлачището по пътя Смолян – Девин, край Широка лъка, което се активизира снощи след продължителните валежи. Това съобщи за Фокус зам.-областният управител на Смолян Андриян Петров.
"Работи се усилено, за да може в рамките на следващите 30 минути да се отвори едното платно на пътя, защото има много туристи в Широка лъка и в Девин и те трябва да успеят да минат от там, за да се приберат“, поясни Петров.
След отварянето на едното платно, работата ще продължи, защото падналата скална маса и пръст са много кубични метри. На място ще има регулировчици, които ще спират движението за по 10-15 минути, за да продължава работата по разчистването на свлачището и обрушването на ската, каза още зам.-областният управител на Смолян
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бербатов към Гонзо: Формулирай въпросите си правилно, за да разбере държавата проблемите ти
Дата: 01/03, 21:08
Протест срещу скока на цените на водата: Това прилича на безумно крадене
Дата: 01/03, 21:07
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 21:00
Арсенал подчини Челси
Дата: 01/03, 20:55
Трифонов: Излъчвахме „Хъшове“ от мазе, цялата власт, начело с Иван Костов, беше срещу нас. Сега е почти същото
Дата: 01/03, 20:332 Коментара