кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Няма нищо в ненормално в това през януари температурата да падне под минус 10 градуса, ненормални сме ние, хората, това заяви по Нова нюз синоптикът Николай Василковски. „Имаме едно задължение, да си почистим снега и леда пред домовете, но и това не правим”, коментира той и допълни, че и общините не правят кой знае какво по въпроса.
От всички български градове най-студено тази сутрин е било във Враца, където термометрите са показвали 9,4 градуса под нулата, съобщи синоптикът.
На Антоновден и Атанасовден отново ще има сняг, прогнозира Василковски. Преди това ще има рязко затопляне, което ще започне още от вторник следобед. Нова студена вълна с нов снеговалеж ни очакват след 20 януари, каза още той.
Василковски препоръча изключително внимание при движение с автомобил и шофьорите да тръгват подготвени, включително и заредени с течност за чистачки, която често се игнорира, но е важна в тези условия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как изгодно да заредим дома за цялата седмица в Lidl
Дата: 14/08, 17:10
Оставиха в ареста бащата, който преби 5-годишното си дете
Дата: 14/08, 17:01
Външният дълг на Русия нарасна с 2,1 на сто от началото на 2026 г.
Дата: 14/08, 16:55
БАБХ установи сериозно нарушение в пратка от 11,6 тона пипер
Дата: 14/08, 16:48