Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
Маркетинг експерт и рекламен такъв направиха взривящ коментар на класацията за Нобелова награда за мир, за която ще спорят Доналд Тръмп и министър-председателят на Дания.
Тръмп има много ясен модел на мотивация и на поведение. Още помня една дама от Сирия, която си беше осигурила среща с него, защото му бяха направили макет как ще изглежда в Сирия, и много му беше харесала идеята, започна Георги Малчев.

Министър-председателят на Дания, която е на второ място, всъщност тя успява да се оформи като лидер точно в тази част да имаме много по-голям военен бюджет. Да, ще се борим срещу емиграционната криза и вълна, и тя е един добър пример как когато си в такава ситуация, можеш да се докажеш ти като лидер, и как можеш да се мобилизираш, добави той.
Според Лора Добрева пък, това да си влиятелен не означава, че непременно е влияние с положителен знак, а и в крайна сметка Европа се съобразява.
Тръмп е като малко дете, според това какви са собствените му интереси и прави беля, когато не се изпълнят неговите искания. А и основният проблем на Европа е, че в съществена степен е зависима от Щатите, особено по отношение на сигурността. Така че Европа би могла да се справи с този проблем като повиши сигурността си, заяви по Нова Тв рекламният експерт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 00:10
Веско Ешкенази: България има световна звезда
Дата: 03/03, 00:00
Отлагат Финалисима и срещата Меси - Ямал заради напрежението в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:55
Иво Димчев с втора поредна победа в "Капките"
Дата: 02/03, 23:47
На 3 март ще видим първото за годината лунно затъмнение
Дата: 02/03, 23:41