Снимка Pixabay
Гергана Топалова отпадна на полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей кортове в Буенос Айрес (Аржентина) с награден фонд 40 хиляди долара и гостоприемство.
Българката отстъпи пред третата поставена Далила Спитери (Италия) с 1:6, 4:6 в мач, продължил час и 20 минути.
Седмата в схемата Топалова осъществи пробив в самото началото на двубоя, но италианката веднага изравни и със серия от шест поредни гейма стигна до успешното 6:1, предаде БТА.
Последва доста по-оспорвана втора част, в която Спитери реализира пробив в деветия гейм за преднина от 5:4. Гергана Топалова стигна до 40:0 при сервис на противничката, но италианската тенисистка отрази трите точки за пробив и приключи срещата при втория си мачбол.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Мария Недина пое две ключови комисии
Дата: 04/03, 14:59
Двумесечно бебе пребито до смърт, арестуваха бащата
Дата: 04/03, 14:58
На първо четене: Парламентът отхвърли пациентите да бъдат информирани за всички случаи, в които Здравната каса плаща за тях
Дата: 04/03, 14:48
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 04/03, 14:40
И ДПС-НН настоява президента да свика съвет по сигурността
Дата: 04/03, 14:381 Коментар