Джигит кара като на рали при червен светофар в центъра на Бургас (видео)


17/02/2014, 09:55

Разминава се на косъм от спиращ автомобил

Нагъл шофьор с червена Мазда, с бургаска регистрация, изправи на нокти останалите водачи посред бял ден на централния бул. Христо Ботев в Бургас, предаде flagman.bg. Безразсъдният шофьор, явно да демонстрира уменията си зад волана, се промъква буквално на косъм пред спиращия за червен светофар автомобил. Ако отпред няма още една кола – вероятно е щял да профучи и без да изчака зелената светлина. По-късно движението му на зиг-заг между колите продължава.
„Ако този го бях ударил, дали щеше да ми бъде направен акт и дали застрахователите му щяха да му платят щетите, като се има предвид, че имам запис от инцидента, който естествено щях да предоставя?”, пита шофьорът на автомобила, чийто път сече „Маздата” и от чиято камера е направено видеото.
На бул. Христо Ботев движението всекидневно поставя на изпитание нервите на шофьорите заради подобни джигити, които бясно карат в и без това натоварения трафик, а въпросният светофар е на метри от сградата на ОД на МВР, което обаче явно не смущава готовите да се покажат мъже на пътя.

Видео вижте тук! 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Разследват екопрестъпление зад взрива, вдигнал на крак Горна Оряховица
Дата: 12/05, 17:35

Мъж e осъден за купуване на гласове в Плевенско
Дата: 12/05, 17:33

Детската градина в Горна Оряховица, край която се чу взрив, няма да работи утре
Дата: 12/05, 17:18

Тръмп: Куба е провалена държава и се движи само в една посока - надолу
Дата: 12/05, 17:042 Коментара

Затвор за управител на транспортна фирма и механик за трагедията с тир в Айтос, при която загина жена
Дата: 12/05, 16:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия