снимка: МВР
Трафикът е изключително интензивен на граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) с Турция "Капитан Андреево" и "Лесово" за товарни автомобили. Това съобщават от Главна дирекция "Гранична полиция" на МВР, на сайта на ведомството. Информацията за трафика е към 6:00 ч. днес.
На границата с Гърция от 20 януари през граничния преход „Рудозем – Ксанти“ преминават леки коли и товарни автомобили до 3,5 тона. Автомобили до 3, 5 тона преминават и на граничните преходи в района на Златоград, Маказа и Ивайловград. На граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Нормален е трафикът на всички гранични пунктове с Република Северна Македония, със Сърбия, както и на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп се закани да намали много повече от 5000 военнослужещи, разположени в Германия
Дата: 03/05, 07:35
Гърция забранява шезлонги и барове на 251 плажа в борба със свръхтуризма
Дата: 03/05, 07:26
Жълт код за опасност от слана в няколко области днес
Дата: 03/05, 07:14
Британските авиокомпании ще обединяват полети, за да пестят гориво
Дата: 03/05, 07:08
Тръмп ще разгледа ново иранско предложение за споразумение
Дата: 03/05, 07:00