Мони Николов стана номер 1 в Русия


26/01/2026, 19:23

Булфото

С 55% подкрепа Симеон Николов оглави класацията за най-добър разпределител сред феновете на волейбола в Русия.

Младият играч на "Локомотив" (Новосибирск) изпревари конкурентите си Константин Абаев (23%) и Роман Порошин (10%), заемайки първото място в анкетата.

Гласуването на феновете за №1 по постове за първия полусезон в руското волейболно първенство се проведе между 21 и 25 януари в telegram канала на шампионата.  

Очаква се между 26 и 29 януари треньорите от Суперлигата на Русия ще изберат окончателния състав на Символичния отбор на първенството, който ще бъде обявен на 30 януари, пише gol.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



241-вият "депутат" в 52-рия парламент няма да взема думата в зала и няма да внася законопроекти, но с най-важната задача - да помага
Дата: 03/05, 10:44

Крум Зарков: Разминаване между думи и действия – това е един от греховете на БСП
Дата: 03/05, 10:271 Коментар

Учени разкриват: Сънищата ни не са случайни
Дата: 03/05, 10:17

Розопроизводители започват кампанията на загуба
Дата: 03/05, 10:10

Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 03/05, 10:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия