Булфото
Представители на „Продължаваме промяната - Демократична България“ (ПП-ДБ) пристигнаха на „Дондуков“ 2 за консултации с президента Илияна Йотова в рамките на процедурата по назначаване на служебен министър-председател.
За срещата с президента дойдоха съпредседателите на парламентарната група на ПП-ДБ Николай Денков и Надежда Йорданова, зам.-председателят на групата Божидар Божанов, депутатите Асен Василев, Ивайло Мирчев, Атанас Атанасов и Йордан Иванов.
Миналата седмица Йотова се срещна с всички потенциални служебни премиери, заемащи длъжностите, посочени в Конституцията. Петима от тях изразиха готовност да поемат поста - подуправителят на Българската народна банка (БНБ) Андрей Гюров, заместник-омбудсманът Мария Филипова, председателят на Сметната палата Димитър Главчев, както и заместник-председателите на Сметната палата Маргарита Николова и Силвия Къдрева, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бензинът в България поскъпна, дизелът - поевтинява
Дата: 11/05, 11:32
Уроци по история на българския език ще подпомогнат обучението по правопис
Дата: 11/05, 11:26
Приключва първият етап на косене във варненския район "Приморски", вторият започва този месец
Дата: 11/05, 11:15
Икономист: Потиснатите цени се връщат с още по-рязък скок
Дата: 11/05, 11:141 Коментар
Бербатов с отчет за работата си като съветник на служебния премиер
Дата: 11/05, 11:12