кадър: Мариян Димитров, фейсбук
Страхотна инициатива е поел варненец. Той предлага възможност на абитуриент да бъде негов шофьор за бала. Изискването е само едно - това да е човек в нужда.
Ето и конкретната публикация на Мариян Димитров:
_%20337x%20720.png)
Здравейте! Предстоят балове, а всички знаем, че има хора, които НЯМАТ ВЪЗМОЖНОСТ да отидат в този ден на празненството си с някоя лъскава или нова кола. НЕ ПРЕДЛАГАМ ТАКАВА! Предлагам една РАЗЛИЧНА кола, с която за моя сметка бих закарал някой абитуриент на празника му. Ако имате такъв познат или сте самите вие, не се колебайте да ми пишете. Не е срамно да си беден, а по скоро да си евтин! Ще се радвам да видя усмивката на лицето на някой/я абитуриент/ка! Ще се погрижа за горивото и украсата на колата и най-вече за настроението на абитуриетнта/ката ПАК ПОВТАРЯМ, САМО ЗА ХОРА В НУЖДА!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варна ще е домакин на XII Европейска олимпиада по география
Дата: 23/06, 09:40
Къци е хвърленият от Лъвов мост млад мъж
Дата: 23/06, 09:39
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
Дата: 23/06, 09:38
Съдът образува ново дело по иск на „МБАЛ Варна“ ЕООД срещу НЗОК за над 282 хиляди евро
Дата: 23/06, 09:34
Гьоко е доволен от селекцията в Спартак
Дата: 23/06, 09:27