Снимка: Булфото
Трима са кандидатите за председател на Националния съвет на БСП, съобщиха от пресцентъра на партията.
След направените самоотводи на номинираните за председател, в надпреварата за поста остават Борислав Гуцанов, Крум Зарков и Руси Статков.
Очаква се гласуването да започне днес около 19:00 ч. Право на глас имат делегатите на 51-вия Конгрес на БСП, се посочва в съобщението.
По-рано днес Атанас Зафиров подаде оставка като председател на БСП, припомня БТА. В дневния ред на конгреса е анализ на участието на „БСП-Обединена левица“ в управлението, приемане на платформа за следващите избори, промени в Устава, предсрочно прекратяване на правомощията на председателя на БСП и избор на председател на партията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Външното ни министерство излезе с препоръка към българите в Хърватия
Дата: 14/08, 19:49
Футболните емоции от Испания продължават в ефира на MAX Sport през следващите 5 сезона
Дата: 14/08, 19:40
Апелативният съд върна делото срещу Благомир Коцев на прокуратурата
Дата: 14/08, 19:281 Коментар
Митрополит Йоан откри църковен фестивал във Варна
Дата: 14/08, 19:221 Коментар
Как изгодно да заредим дома за цялата седмица в Lidl
Дата: 14/08, 19:20