Снимка: Булфото
Сглобката отстрани президентската институция от съставянето на служебно правителство. Резултатът го виждаме днес: един служебен кабинет с ярко изразени партийни и политически ангажирани лица. Това написа във фейсбук страницата си Румен Радев.
"Отговорността за него ляга единствено върху премиера и партиите, които участват в неговото правителство. По същество това е партиен кабинет", написа още той.
Призовавам цялото ни общество да следим внимателно действията на служебния кабинет и подготовката и провеждането на изборите. Нека през април с вота си потърсим сметка на партиите, които посегнаха на Конституцията в името на властта, завършва той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Захари Карабашлиев
Дата: 14/04, 03:00
Николай Попов, лидер на Сияние: Искаме правова държава, не едноминутно мълчание и куртоазни съболезнования
Дата: 14/04, 02:20
Има решение и за най-кекавите
Дата: 14/04, 02:00
Парапланеристи от цялата страна възстановяват „Северния старт“ до Паметника в Шумен
Дата: 14/04, 02:00
Даниел Боримиров: "Трябваше да снимате терена в Добрич"
Дата: 14/04, 01:30