Пиксабей
Зимната обстановка доведе до сериозни затруднения в Австрия и Румъния, след като обилни снеговалежи и снежна буря причиниха транспортни проблеми и прекъсвания на електрозахранването.
Във Виена обилният снеговалеж възпрепятства излитането и кацането на десетки самолети. Част от сутрешните полети са отменени, а закъснения се очакват и след подновяването на въздушния трафик.
В съседна Румъния снежна буря доведе до затварянето на училища, сериозни проблеми с транспорта и прекъсване на електрозахранването. В Букурещ е обявен червен код заради влошената метеорологична обстановка.
Над 200 000 домакинства са без ток, а стотици дървета и електрически стълбове са повалени от силния вятър, предава бТВ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камион се вряза в мантинела на АМ „Тракия“ в посока Бургас
Дата: 10/05, 20:12
Локализираха пожара в склад в София, няма засегнати съседни сгради
Дата: 10/05, 20:00
Пол Мание: Българските пътища ми дадоха криле и се надявам да продължа по същия начин и в Италия
Дата: 10/05, 19:52
Областният управител на Габрово свиква спешна среща заради общественото напрежение в града
Дата: 10/05, 19:441 Коментар
Янкулов за избора на нов ВСС: Ключовото е дали има политическа воля промените да бъдат реални, а не формални
Дата: 10/05, 19:34