Макрон призова ЕС за повече напредък при приемането на нови санкции срещу Русия


23/02/2026, 14:41

Кадър Youtube

Френският президент Еманюел Макрон призова днес Европейския съюз да бъде оказан по-голям натиск върху Русия във връзка с войната ѝ срещу Украйна и за решителност при приемането на двадесетия пакет санкции, които бяха блокирани от Унгария, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

"Продължаваме да увеличаваме натиска върху Русия. Трябва да напреднем по отношение на двадесетия пакет санкции. Разговорите в тази насока ще се проведат в близките дни", каза френският президент на среща с финландския си колега Александер Стуб.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заркова: Сарафов и Гешев заявиха, че не искат да стават главни прокурори, но това не е концерт по желание - така работи мафията
Дата: 10/05, 19:18

Горящата постройка в София е необитаема, но има опасност за съседните складове
Дата: 10/05, 19:14

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 19:10

Гьоко Хаджиевски: Заслужихме победата
Дата: 10/05, 19:03

Домусчиев: Еврото не е причина за инфлацията, 19 % увеличение на паричната маса спрямо 9 % увеличение на производителността
Дата: 10/05, 19:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия