Роналдо пропусна дузпа и се контузи


01/03/2026, 00:30

кадър: youtubeКристиано Роналдо пропусна дузпа и се контузи при победа на Ал-Насър с 3:1 като гост на Ал Файха в мач от 24-ия кръг на Саудитската Про Лига.

Още в 11-ата минута гостите получиха дузпа. Именно Роналдо се нагърби с изпълнението, но уцели страничния стълб.

В добавеното време на първото полувреме Абдулелах Ал-Амри вкара топката в собствената си врата и домакините излязоха напред в резултата.

Ал-Насър обърна с голове на Садио Мане, Абдулах Ал-Хамдан и автогол на Орландо Москера. В 81-вата минута Кристиано приключи участието си в мача, след като изпита дискомфорт, предаде Фокус.

След успеха Ал-Насър е лидер в класирането с 61 точки, на две пред втория Ал Ахли. Ал Файха е 12-и с 27 пункта.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10

Проучване: Повечето граждани на ЕС не възприемат САЩ като надежден партньор
Дата: 07/05, 11:01

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 11:00

Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54

Във Варна стартира Световната купа
Дата: 07/05, 10:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия