Кадър Фб
Гранд мол отново беше отворен, след като посетителите бяха евакуирани преди около час.
Търговският център вече е проверен и отново работи нормално, съобщиха от Областната дирекция на МВР във Варна.
Припомняме, че до евакуацията на търговския център се стигна, след като на електронната поща беше получен сигнал за взривно устройство.
На място имаше полиция и пожарна, но, за щастие, сигналът се оказа фалшив.
Голяма част от излезлите навън посетители бяха ученици.
Засилени мерки за сигурност има в момента и на Летище Варна. На Терминал 2 се допускат само пътници с валидни билети, съобщиха от аеропорта за Varna24.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бившият министър на младежта и спорта: Нашите мантинели са декори за филм
Дата: 26/06, 17:19
През следващата седмица спират движението през нощта между Обзор и Слънчев бряг за асфалтиране
Дата: 26/06, 17:11
След акцията в "Приморски": 49-годишен е привлечен към наказателна отговорност за документно престъпление
Дата: 26/06, 17:021 Коментар
Кабинетът започва незабавни действия за минимизиране на риска от въвеждане на воден режим
Дата: 26/06, 16:561 Коментар
Каримански осъди Асен Василев за клевета
Дата: 26/06, 16:52