кадър: Нова тв
В резултат на предприети незабавни полицейски действия е задържан 22-годишен жител на Враца, за извършена от него кражба на монети на стойност 180 евро от вендинг машина на централен варненски булевард.
Вчера, управителят на фирмата, чиято собственост е търговският автомат, е подал сигнал за липсващите пари, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
По случая е образувано досъдебно производство по описа на Първо РУ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Най-малко 17 пострадали: Кола се вряза в тълпа футболни фенове
Дата: 25/06, 15:53
Николай Попов за трагедията на "Тракия": Версията със спукана гума е лъжа, истината е жестока
Дата: 25/06, 15:49
Отстраниха директора на НДК
Дата: 25/06, 15:40
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 15:40
Жена е била заключвана и тормозена в продължение на над една година
Дата: 25/06, 15:32