Булфото
Движението по Аспарухов мост е възстановено, след като около 12:00 часа служители на Градски транспорт – Варна блокираха платното в посока Бургас.Протестиращите са получили покана за среща от кмета на Варна, която са приели, пише "Морето".
Действията на служителите на Градски транспорт започнаха в 11:00 часа с автошествие от базата на общинското дружество на ул. „Тролейна“. Работниците протестират с искане за осигуряване на средства за минимум 5% увеличение на основните месечни заплати със задна дата от 01.01.2026 г. Необходимият ресурс за това е около 1,3 млн. евро.
Организатор на протеста е Федерация на транспортните синдикати към КНСБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов случай на СПИН в Горна Оряховица
Дата: 24/06, 10:03
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 09:57
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45