Булфото
36-годишен работник пострада тежко при трудова злополука в Бургас. Инцидентът е станал вчера, докато мъжът и колегите му демонтирали покривни платна на хале.
Докато извършвал ремонта, по неустановени до момента причини, работникът паднал от близо 10 метра височина. В резултат на удара получил тежки наранявания. 36-годишният мъж е приет в болница с множество наранявания и с опасност за живота.
От Инспекцията по труда в Бургас казаха пред екип на БНТ, че случаят се проверява. Веднага след получаването на сигнала на място са изпратени инспектори, като първоначалният оглед е установил, че работниците не са използвали средства за обезопасяване.
Това ще провокира по-задълбочена проверка на фирмата, наела работниците, която най-вероятно ще бъде санкционирана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Чорбанов: Хантавирусът не е заплаха за масова епидемия, у нас трябва да се тревожим за морбили
Дата: 10/05, 09:25
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 09:20
Товарен кораб е ударен от неидентифициран проектил край Доха
Дата: 10/05, 09:19
Земетресение от 3.5 по Рихтер в Румъния
Дата: 10/05, 09:18
Близо 12% от населението у нас живее без достъп до медицинска помощ
Дата: 10/05, 09:13