Снимки: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", П. Петрова, В. Стоянова
Четвърти ден ремонт на отсечка от пътя Варна - Бургас изнервя пътуващите от и за морската столица.
И днес във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна" не липсват снимки от задръстванията, които се образуват в района на местността Харамията.

Шофьори се оплакват, че над половин час се налага да чакат, за да преминат край работещите по пътното платно.
Други обаче предпочитат да почакат малко повече, но да бъде оправена отсечката, по възможност - и след Харамията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45
Хърватия внася работници от Узбекистан
Дата: 24/06, 09:35
4236 евро "на пауза", но българските депутати остават сред най-скъпите в Европа спрямо доходите
Дата: 24/06, 09:241 Коментар