Снимка: Гугъл мапс
За още едно добро дело е разказала шофьорка във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
Този пост е за благодарност за съпричастността и човечността. Днес, излизайки от Аспарухов мост в посока Бургас, около 17:45 ч. пукам задна гума. Минути след аварийното ми спиране помощ ми оказват баща и син от село Приселци и втора кола с младеж от квартал "Галата", пише жената, озовала се в неприятната ситуация.
"Името на доброто е Калоян от Приселци и Едуард от "Галата"! Благодаря ви! Бъдете здрави и благословени!", завършва тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Водещите борсови индекси в Европа закриха деня със спадове
Дата: 23/06, 23:46
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59