Снимка: Гугъл мапс
За още едно добро дело е разказала шофьорка във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
Този пост е за благодарност за съпричастността и човечността. Днес, излизайки от Аспарухов мост в посока Бургас, около 17:45 ч. пукам задна гума. Минути след аварийното ми спиране помощ ми оказват баща и син от село Приселци и втора кола с младеж от квартал "Галата", пише жената, озовала се в неприятната ситуация.
"Името на доброто е Калоян от Приселци и Едуард от "Галата"! Благодаря ви! Бъдете здрави и благословени!", завършва тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00
Рожден ден празнува Петя Буюклиева
Дата: 24/06, 03:00
Еньовден е - десетки любими имена празнуват
Дата: 24/06, 02:00