снимка: АПИ
Очакват се затруднения при купуването на винетки на 17 и 18 март заради обновяване на тол системата, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
На 17 март (вторник), от 22:00 ч. до 02:00 ч., ще бъдат извършвани дейности по актуализация на електронната система за събиране на пътни такси. При изпълнението им са възможни затруднения при купуването на маршрутни карти.
На 18 март (сряда), от 22:00 ч. до 03:00 ч., ще продължи изпълнението на планираните дейности по актуализация на електронната система, като са възможни затруднения при купуването на маршрутни карти и на винетки.
Актуализацията няма да повлияе при автоматичното отчитане чрез бордови устройства и GPS тракери на изминатото разстояние от тежкотоварни автомобили над 3,5 тона.
За избягване на риска от затруднения при купуването на необходимите маршрутни карти и на винетки Националното тол управление (НТУ) препоръчва на шофьорите да планират своевременно предстоящото си пътуване и да ги купят предварително през деня.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43
Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36
Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30