Булфото
Вчера следобед, около 16.25 часа, 45-годишен добричлия е самокатастрофирал в крайпътна нива в района на Вълчи Дол, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Според полицията загуба на контрол над автомобила е най-вероятната причина, довела до излизане извън пътното платно и преобръщането на автомобила.
Пострадалият е отведен в болница и е настанен в ортопедично отделение с фрактури на десен глезен, лява пета и контузия на гръден кош, но е без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Водещите борсови индекси в Европа закриха деня със спадове
Дата: 23/06, 23:46
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59