Булфото
Вчера следобед, около 16.25 часа, 45-годишен добричлия е самокатастрофирал в крайпътна нива в района на Вълчи Дол, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Според полицията загуба на контрол над автомобила е най-вероятната причина, довела до излизане извън пътното платно и преобръщането на автомобила.
Пострадалият е отведен в болница и е настанен в ортопедично отделение с фрактури на десен глезен, лява пета и контузия на гръден кош, но е без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47
Омбудсманът: Година след сигналите за насилие - децата все още са в интерната във Варненци
Дата: 23/06, 22:39
Рубио: Никоя страна няма право да налага такси за Ормузкия проток
Дата: 23/06, 22:33
Португалия отнесе Узбекистан, Роналдо пише история
Дата: 23/06, 22:22