Булфото
Вчера следобед, около 16.25 часа, 45-годишен добричлия е самокатастрофирал в крайпътна нива в района на Вълчи Дол, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Според полицията загуба на контрол над автомобила е най-вероятната причина, довела до излизане извън пътното платно и преобръщането на автомобила.
Пострадалият е отведен в болница и е настанен в ортопедично отделение с фрактури на десен глезен, лява пета и контузия на гръден кош, но е без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00
Рожден ден празнува Петя Буюклиева
Дата: 24/06, 03:00
Еньовден е - десетки любими имена празнуват
Дата: 24/06, 02:00