снимка: МВР
Двама варненци – на 24 и 39 години са проверени вчера с наркотест от служители на Пето РУ и задържани с полицейска мярка за срок до 24 часа.
Установено е, че мъжете са се качили зад волана на управляваните от тях леки автомобили, след употреба на наркотични вещества, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
По случаите са образувани досъдебни производства.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голям пожар в Обеля
Дата: 23/06, 18:57
Нови мазни петна изплуват на плажа край Варвара, както и при Синеморец
Дата: 23/06, 18:50
Пожар гори край АМ "Хемус" до Девня
Дата: 23/06, 18:46
След заплахата от Украйна Лукашенко обяви, че заминава на "дълга командировка"
Дата: 23/06, 18:411 Коментар