България пред нови избори: След кметския арест – мобилизация за вота във Варна


16/03/2026, 08:02

снимка: Община Варна

Варна преживя голямо сътресение заради ареста на кмета Благомир Коцев, хиляди протестираха по улиците на града, сега хората са по-спокойни, повечето казват, че ще гласуват, младите са по-категорични, че след протестите те трябва да са с ясна позиция, защото тяхно е бъдещето.

В морската ни столица повече са оптимистите, които смятат, че страната ни ще се промени и най-после след изборите ще има редовно правителство. Други са объркани и не могат да се ориентират в политическата ситуация, посочва проучване на Радио Варна.

Най-коментиран е новият проект на бившия президент Румен Радев, очакванията са не толкова за внезапно повишаване на стандарта на живот, а за справедливост и промяна в съдебната система.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ОССЕ оцени изборите в България на 19 април
Дата: 06/05, 17:54

Почина журналистката Буряна Божинова
Дата: 06/05, 17:39

Почина основателят на Си Ен Ен Тед Търнър
Дата: 06/05, 17:39

Гюров: Има победи, които идват с оръжие, и други, които печелим с честност!
Дата: 06/05, 17:28

Тръмп: Балната зала на Белия дом ще струва под 400 млн. долара, проектът е от най-високо качество
Дата: 06/05, 17:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия