снимка: МВР
Вчера, около 10.50 часа на входа на Долни Чифлик, екип на Специализираните полицейски сили спрели за проверка лек автомобил, шофиран от 43-годишен варненец, който е известен на МВР.
При контрола с техническо средство станало ясно, че мъжът е седнал зад волана след употреба на наркотични вещества- амфетамин и метамфетамин.
Нарушителят е дал кръвна проба в болнична лаборатория и е задържан в ареста за срок до 24 часа. Срещу него е образувано досъдебно производство, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар