снимка: МВР
Нормален е трафикът на българските гранични преходи и контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) със съседните държави, съобщават от Главна дирекция „Гранична полиция“ – МВР, на сайта на ведомството. Информацията за трафика е към 06.00 часа тази сутрин.
На границата с Румъния трафикът е нормален на всички гранични преходи. Възстановено е движението през Дунав мост при Русе след ремонтни дейности на пътната настилка. Временно преминаването се извършва поетапно в една лента.
Трафикът е нормален на всички преходи и на границата с Гърция. През граничните преходи „Рудозем“, „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. През преходите „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
На границата с Турция трафикът е нормален на всички ГКПП.
Нормален е трафикът на граничните пунктове с Република Северна Македония и със Сърбия, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Йотова: Веднага трябва да бъдат взети мерки срещу космическите цени на плодове и зеленчуци
Дата: 11/05, 11:05
Трайчо Трайков за енергийния сектор: Оставихме неща, които не налагат да се действа "на пожар"
Дата: 11/05, 10:54
Спипаха 63-годишен криминално проявен при опит да задигне бижута от варненски мол
Дата: 11/05, 10:49
Путин: Финландия иска да откъсне части от Русия
Дата: 11/05, 10:44
Нешка Робева тъгува за зет си: Жоро, просто отлетя към „Небесния оркестър“
Дата: 11/05, 10:41