Булфото, илюстративна
Рецидивист от Варна, на 47 години, е установен и задържан в хода на предприети
незабавни полицейски действия след получен преди дни сигнал за грабеж на мобилен
телефон.
Случката се разиграла на автобусна спирка, когато извършителят издърпал дигиталното устройство от ръцете на собственичката му и избягал, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава под наблюдението на прокуратурата, а инкриминираната вещ е приложена към делото.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54