Булфото
Нощта е преминала спокойно за 63-годишния германски гражданин, който беше опериран късно снощи след инцидент в софийското метро.
Германецът е настанен за лечение във Втора хирургична клиника на болница "Пирогов".
Раната на 65-годишния негов сънародник, който пострада при същия инцидент, беше хирургически обработена, съобщи БГНЕС.
От спешната болница съобщиха тази сутрин, че мъжът вече не е пациент на болницата.
Общо четирима германски граждани бяха ранени при две нападения в четвъртък вечер в София - пред метростанция "Стадион Васил Левски" и на автобусната спирка до хотел "Хемус".
За нападенията е задържана 30-годишна жена, чиято снимка СДВР разпространи в малките часове.
При първото нападение пострадаха двамата мъже - на 63 и 65 години, а при второто бяха намушкани две млади жени, също германски гражданки, които бяха откарани във ВМА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Дата: 27/06, 07:51
Двама възрастни мъже се удавиха в езеро
Дата: 27/06, 07:41
От Румъния до полигон „Ново село“ и обратно ще се придвижват чуждестранни военнослужещи за учение
Дата: 27/06, 07:33
Ново земетресение разтърси Венецуела
Дата: 27/06, 07:26