Фейсбук, ОДМВР-Варна
Двама мъже от Варна и Провадия попаднаха за денонощие в ареста заради кражба на храна, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Задържаният варненец е на 34 години и известен на МВР. До ареста му се стигнало след подаден сигнал в Първо РУ преди два дни от служител на супермаркет, че са извършени присвоявания на различни хранителни продукти в известен период от време.
Униформените задържали извършителя за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Другият арестуван е 55-годишен, също известен на МВР, осъждан и жител на Провадия. Мъжът бил настанен в същия арест за срок до денонощие след извършено от него кражба на хранителни стоки и спиртни напитки от търговски обект. По случая се води досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кучето Килър намери възрастна жена с деменция, изчезнала край Войнеговци
Дата: 12/07, 18:17
Руслан Трад: "Прогресивна България" няма капацитета да управлява изцяло процесите в страната
Дата: 12/07, 18:091 Коментар
Ружа Райчева: Властите да кажат дали дъщерята на Орлин Алексиев е арестувана пияна след гонка с полицията
Дата: 12/07, 18:07
Възпитаник на Катя Папазова поема ДЮТ „Златното ключе“ във Варна
Дата: 12/07, 17:57
Гъст дим от въздуховодите на подлеза край НДК вдигна на крак пожарната и полицията
Дата: 12/07, 17:47