Рогозин: Руският черноморски флот не е клошар, Севастопол е неговият дом


02/03/2014, 15:10

Руският вицепремиер Дмитрий Рогозин заяви, че Севастопол е родният дом на руския Черноморски флот.

Така той коментира с Туитър съобщенията за това, че експрезидентите на Украйна Леонид Кравчук, Леонид Кучма и Виктор Юшченко са призовали да се скъса споразумението за базирането на руския флот в Крим.

„Черноморският флот не е клошар. Севастопол е родният му дом. А вие се заемете с внуците си“, - написа Рогозин.

Споразумението между Москва и Киев по въпросите за пребиваването на руския Черноморски флот на територията н Украйна бе подписано през 2010 г. Според него руският флот остава в Севастопол до май 2024 г. bulgarian.ruvr.ru

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



20-годишен преби 87-годишната си баба в Крън, рани и полицай
Дата: 25/06, 14:25

ДАРА става лице на кампания за представяне на България пред света
Дата: 25/06, 14:25

Парламентът затвори вратата към ВСС за заемали постовете на "тримата големи"
Дата: 25/06, 14:21

Разследване на Генка Шикерова във Варна: С фалшиви нотариални актове от 1944 година са присвоени 400 декара държавни земи
Дата: 25/06, 14:17

Различни условия за екипажите на кораби, плаващи в рискови райони
Дата: 25/06, 14:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия