Гонзо: Искам да се върна в Левски, но не съм говорил още с шефовете на Черно море!


05/03/2014, 15:28

Георги Иванов-Гонзо призна, че иска да се завърне в Левски, но още не е говорил по темата с ръководството на Черно море.

„Сърцето ми е в Левски, искам да се завърна там и вече проведох разговори с Тодор Батков да стана главен мениджър, но двете ръководства трябва да се разберат. Ситуацията обаче е комплицирана, тъй като ни предстои мач с Любимец, а на Левски - с ЦСКА. Така че нито ние можем да се готвим нормално, нито Левски. Затова е необходимо по-бързо да се реши този въпрос и проблем. Още не съм разговарял с шефовете на Черно море, но след като го направя, ще е ясно окончателното ми решение.

Неприятно ще ми е, ако си тръгна от "Тича", защото тук оставям много приятели. Черно море ми даде възможност за крачка напред в своето развитие и престоят ми в клуба е ползотворен“, заяви за petel.bg Иванов преди тренировката на „моряците“, която води в момента.

От думите се подразбира, че най-вероятно той ще се завърне на „Герена“ още за мача с ЦСКА в събота или най-късно в началото на другата седмица. Гонзо ще получи цялата спортно-техническа власт като главен мениджър, а Седрик Бардон ще бъде назначен за старши треньор

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 03:40

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 03:20

На 12 май рожден ден празнува Карлос Насар
Дата: 12/05, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия