40-годишният Александър оцеля по чудо след пиянска свада в кръчма в ж.к. „Изгрев”, иска 40 бона обезщетение
50-годишният Валери Александров, който наръга с нож след пиянска свада 40-годишния Александър Р. на 14 януари м.г. в кръчма в ж.к. „Изгрев”, твърди, че бил нападнат преди това.
Скандалът между него и компанията на Александър избухнал след обилен запой към 1.30 часа в паянтовата постройка в края на комплекса, срещу мол „Бургас Плаза”. Валери започнал да задява жена от компанията на Александър. Тя го нарекла „дядка”, а това го вбесило. Валери й ударил плесница, шамар изял и мъж от компанията на Александър. Когато обаче развилнелият се 50-годишен мъж скочил върху втората жена, се намесил Александър. Той обаче бил намушкан с нож в гърдите, стомаха и кръста. След инцидента Валери избягал в неизвестна посока.
_493x465.jpg)
Малко след инцидента униформените го арестували. При претърсване на жилището му открили дрехи и нож, отговарящи на описанието, дадено от свидетелите.
40-годишният Александър поиска 40 000 обезщетение от Валери за причинените му неимуществени вреди. Делото срещу Валери в Бургаския окръжен съд е към своя край, днес бяха разпитани на очна ставка всички свидетели, тъй като показанията им се разминават. Касапинът Валери твърди, че ножът случайно попаднал в него, а той бил нападнат от компанията на Александър. Утре съдът най-вероятно ще излезе с присъда.
Според собственика на кръчмата Валери бил редовен клиент, изглеждал спокоен човек.
Кирил Петков: Маршът на хамелеоните започна с пълна сила
Дата: 10/05, 20:37
Нетаняху: Войната с Иран не е приключила. Тръмп: САЩ ще вземат иранския уран в даден момент
Дата: 10/05, 20:221 Коментар
Камион се вряза в мантинела на АМ „Тракия“ в посока Бургас
Дата: 10/05, 20:12
Локализираха пожара в склад в София, няма засегнати съседни сгради
Дата: 10/05, 20:00
Пол Мание: Българските пътища ми дадоха криле и се надявам да продължа по същия начин и в Италия
Дата: 10/05, 19:52