Спортал: Отборът на Берое изпада по служебен път


07/05/2026, 01:30

кадър: Диема спорт

Отборът на Берое ще изпадне от efbet Лига по служебен път, твърди Sportal.bg.

Според информация на медията Лицензионната комисия към Българския футболен съюз вече е уведомила клуба от Стара Загора с писмо, че не получава лиценз. Берое има седмица, за да обжалва това решение.

Ако не спечели обжалването, шампионът на България от 1986 година отива във Втора лига. Лицензионният орган на Футболния съюз има заседание на 8 май (петък) и е вероятно след него официално да обяви решението, предава още Спортал.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Един загинал и 43 ранени при 32 катастрофи през изминалото денонощие в страната
Дата: 24/06, 08:05

Сенатът прие резолюция, която задължава Тръмп да изтегли военните сили от конфликта с Иран
Дата: 24/06, 07:58

80 пожара са потушени у нас през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48

Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43

Трафикът през граничните преходи и пунктове в страната тази сутрин
Дата: 24/06, 07:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия