кадър: Диема спорт
Отборът на Берое ще изпадне от efbet Лига по служебен път, твърди Sportal.bg.
Според информация на медията Лицензионната комисия към Българския футболен съюз вече е уведомила клуба от Стара Загора с писмо, че не получава лиценз. Берое има седмица, за да обжалва това решение.
Ако не спечели обжалването, шампионът на България от 1986 година отива във Втора лига. Лицензионният орган на Футболния съюз има заседание на 8 май (петък) и е вероятно след него официално да обяви решението, предава още Спортал.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сенатът прие резолюция, която задължава Тръмп да изтегли военните сили от конфликта с Иран
Дата: 24/06, 07:58
80 пожара са потушени у нас през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48
Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43
Трафикът през граничните преходи и пунктове в страната тази сутрин
Дата: 24/06, 07:37